Fantázia Fikcia f-shop Fórum Fantázia Fórum Fikcia Faun
Fikcia(úvod)   Fantázia   Faun   Fórum  

HLAVNÉ MENU

Oznamy a novinky
Najnovšie poviedky a kapitoly
Najnovšie interaktívne poviedky
Zoznam poviedok
Zoznam interaktívnych poviedok
Vyhľadávanie
Autori
Kontakty
Otázky a odpovede

Prihlásenie

login
heslo

Poviedka

Gabriellino tajomstvo

6. kapitola - Splnené

Krátky popis:
Gabrielle Delacourová má tajomstvo, o ktorom nevie žiadna ďalšia živá duša, ani tá, ktorej sa týka. Prekoná Gabrielle zbytočnú hrdosť a zabojuje za to, čo naozaj chce?


Nadväzuje na existujúcu jednorázovku, z hľadiska deja odporúčam prečítať najprv tú. :-)

Typ: Viackapitolová
Autor: Bruja
Dátum a čas pridania: 30. 10. 2011 06:55:19
Veková hranica: 12+
Dokončená: nie
Počet prezretí: 1957
Tagy: FanFiction, Harry Potter, Budúcnosť / po sérii, slovenčina, romantika


Hodnotenie užívateľov: 0% / Hlasovalo: 0
Hodnotiť poviedky môžu len prihlásení užívatelia.

Kapitoly tejto série  Charlie bol zvyknutý vstávať skoro, takže už o pol ôsmej celkom prebratý zízal do stropu stanu. Niežeby jeho pohľad nepriťahovala víla spiaca vedľa neho; nútil sa pozerať na menej príťažlivé veci, pretože jeho organizmus trpel ranným mužským syndrómom.
  Povedz mi, bože, ak nejaký si, ako to má chlap vydržať, keď vedľa neho leží taká kočka? Ty by si to snáď dokázal? Nie? No vidíš. A ja musím.
  Zrak mu znova skĺzol ku Gabrielle. Pokojne si odfukovala, kým on sa snažil dohovoriť svojim hormónom, aby sa upokojili.
  Charlie bol stále v úžase z toho, čo sa udialo v noci. Hoci to nedával najavo, po celodennom pochode krajinou bol rovnako unavený ako Gabrielle, no najväčší podiel na tom nemala turistika samotná, ale jeho vnútorný boj. Vrelo to v ňom ako v preplnenom tlakovom hrnci tesne pred výbuchom.
  Mladá Delacourová sa nesťažovala, trpezlivo a s istou radosťou kráčala za ním. Počas prestávok, keď sedeli pri sebe a zhovárali sa, Charliem takmer mykalo od túžby objímať ju a bozkávať. Nedokázal si spomenúť, kedy naposledy mu žena tak pomotala hlavu.
  Asi nikdy, premýšľal s rukami založenými za hlavou.
  Tesne pred sedemnástymi narodeninami bol prvýkrát zaľúbený do jednej dievčiny a vtedy to s ním hádzalo skoro rovnako. Od začiatku vedel, že oňho dotyčná slečna nemá záujem; prečo by aj, keď sa okolo nej motal nejaký dvadsaťročný svalnatý metlobalista. Vedomie, že jeho náklonnosť je zbytočná, iba zhoršovalo jeho muky (hormonálne muky, doplnil by Charlie). Potom sa z toho dostal, začal naberať vlastnú svalovú hmotu a dievčatá po ňom častejšie hádzali očkom. Celé roky si žil v pokoji, kým sa nezjavila Gabrielle.
  Pomrvila sa. Obrátila sa Charliemu chrbtom a spala ďalej.
  Dlhú chvíľu ju nehybne pozoroval.
  Fajn, a čo teraz?
  Tvoria oficiálne pár? Znamenali ich nočné bozky, že od tej chvíle sa budú pri prechádzkach držať za ruky, budú sa nazývať otrasnými sladkými prezývkami a vypisovať si dlhé listy o nehynúcej láske?
  Charlie zamyslene prižmúril oči. On sám také romantické veci neobľuboval – iba do určitej miery – ale kto si mohol byť istý pri Gabrielle? Ktovie, čo všetko od neho mladá Francúzka bude chcieť. Jedno bolo isté: Charlie sa nemienil štverať na žiadny balkón ako nejaký trápny Rómeo, ani obiehať kvetinárstva a spievať pod oknom serenády.
  A vôbec, prečo nad tým uvažuje? Mal by počkať, ako sa situácia vyvinie. Čakalo ich ešte niekoľko spoločných dní, počas ktorých sa mohlo stať hocičo.
  Pokojne sa môže stať aj to, že... to bude fungovať.
  Charlie si povzdychol. Presne vedel, prečo sa mu také hlúpe myšlienky preháňali hlavou. Bolo to kvôli jeho mame – netušil, ako doma zareagujú na správu, že má niečo s Gabrielle. Tešili by sa, ak by to vedeli, alebo by boli zhrození?
  Pohov, Weasley, prikázal si v duchu. Analyzovanie nechaj ženám.
  Objal Gabrielle okolo pása a pritúlil sa k nej. Mladá čarodejnica sa pri tom strhla zo spánku.
  „Hm?“
  Charlie nadvihol obočie.
  „Hovoril si niečo?“ spýtala sa zachrípnuto.
  Usmial sa na ňu. „Nie. Iba som sa prisunul bližšie k tebe.“
  „Mhm.“
  Gabrielle sa obrátila k nemu, pevne ho objala okolo pása, líce si oprela o jeho hruď a jednu dlhú nohu si majetnícky prehodila cez Charlieho stehno. Zdalo sa, že bola rozhodnutá spať ďalej. Weasleymu začala vrieť krv. Bola taká nalepená na ňom, že jasne vnímal niektoré z jej vzrušujúcich kriviek. Jemne ju hladkal po chrbte, zvádzajúc boj s náhlou vášňou.
  Privrel oči.
  Pokoj, Charlie. Máš dosť rokov na to, aby si vedel takúto situáciu zvládnuť.
  Pri inej žene by to preňho nebolo také ťažké, ale Gabrielle toľko týždňov dráždila jeho fantáziu, že sa cítil ako mladý aprílový zajac. A ona mala len obyčajné tričko a ľahké nohavice... a asi nič iné pod nimi... len krásne telo...
  V duchu si niekoľkokrát nakopol zadok aj predok.
  Neuveriteľné, čo s ním blízkosť tej mladej žaby robila!
  Pomaly sa od nej odsunul. Gabrielle čosi zašomrala na protest. Zamotala sa do jeho spacáka a spala ďalej. Charlie sa rozhodol pre strategický ústup a vyčistil bojové pole.
  Ľadová voda horskej bystriny mu pomohla na chvíľu odohnať nemravné myšlienky. Slnko už bolo vysoko, príjemne hrialo. Nachystal raňajky sebe aj Gabrielle, no keďže víla nevyliezla zo stanu, pustil sa do svojej porcie, vychutnávajúc pohľad na okolitú prírodu. Nechal ju spať polhodinu, dlhšie to bez nej nevydržal.
  Nazrel do stanu. Ležala schúlená do klbíčka, tvár schovaná v mäkkom spacáku.
  Charlie sa k nej sklonil a zľahka ju pobozkal na rameno, pretože zvyšok jej tela bol nedostupný kvôli rôznym vrstvám látky.
  „Vstávame, veľa hodín.“
  Gabrielle sa pomrvila a schovala tvár pod vankúšom.
  „Ešte päť minút.“
  „Raňajky už dlhšie nevydržia. Budem ich musieť zjesť celé. Čakajú na teba vyše polhodiny, o chvíľu sa začnú kaziť,“ prehodil pobavene.
  Vrhla naňho rozospatý pohľad. „Keď vydržali pol hodinu, vydržia ešte päť minút.“
  „No neviem, možno na nich práve teraz hoduje lesná zver.“
  Mykla plecom. „Nech jej padnú na úžitok.“
  Charlie sa rozosmial. „Ty lenivec. Vieš, koľko je hodín?“
  „Koľko?“
  „Takmer pol deviatej.“
  „Prečo musíme vstávať tak skoro?“
  „Aby sme toho veľa stihli.“
  Gabrielle ovinula ruky okolo Charlieho krku a prinútila ho skloniť sa k nej nižšie. „Čo presne máme dnes v pláne?“ spýtala sa hlasom, ktorý znel Charliemu veľmi provokatívne.
  „Samé dobré veci.“
  „Napríklad?“
  „Výlet na krásnu vyhliadku.“
  „A ešte?“
  „Obed v prírode.“
  „A?“
  „Návšteva jaskyne.“
  „A?“
  Ich tváre boli tak blízko, že sa takmer dotýkali nosmi. Charlie cítil tlak Gabrielliných rúk.
  „A veľa bozkávania,“ povedal potichu pred tým, než ju uväznil v náručí.
  Zo stanu vyliezli až o pätnásť minút neskôr, po tom, ako Gabrielle s chichotom odstrčila Charlieho, ktorého zvedavé ruky sa vybrali na podrobný prieskum jej chrbta. Zvyšok krásneho letného dňa strávili v sviežej rumunskej prírode. Z vyhliadky bol nádherný výhľad a Gabrielle uchvátila krása krajiny. Spolu sa pustili do prípravy obeda a veľa sa pri tom nasmiali. Mladá čarodejnica sa o varenie nikdy nezaujímala. Charlie ju menoval zástupcom šéfkuchára a učil ju, ako pripraviť jednoduché jedlo s pomocou niekoľkých kúziel. Potom sa pridali ku skupine muklovských turistov, aby si prezreli miestnu jaskyňu. Po prehliadke sa vydali turistickým chodníkom späť do hôr. Pri západe slnka sa utáborili a večer sedeli pri veselo pukotajúcom ohníku, navzájom sa objímajúc.
  Charlie si nepamätal, kedy naposledy prežil taký skvelý deň. Neplánoval dopredu, iba si užíval chvíle strávené s Gabrielle tak, ako prišli. Konečne sa cítil celkom uvoľnený.
  Noc bola chladnejšia ako predchádzajúca a Gabrielle sa k nemu v stane túlila, aby sa zohriala. Vdychoval vôňu jej vlasov, občas jej pobozkal krk alebo ruku. Pri pomyslení na to, ako ho jej prítomnosť ešte pár hodín dozadu trápila, sa takmer rozosmial.

  ***


  Pre Gabrielle sa pobyt v Rumunsku ihneď stal najkrajším obdobím v živote. Prekypovala šťastím a iba s ťažkosťami dokázala uveriť tomu, že Charlie Weasley – ten skvelý, krásny, vysnívaný Charlie Weasley – jej venuje všetku svoju pozornosť, objíma ju a bozkáva pri každej možnej príležitosti. Zbožňovala jeho smiech a široký úsmev, pri ktorom sa mu zjavila jamka na ľavom líci. Odkedy ho prvýkrát pobozkala, smial sa často. Vlastne doslova žiaril. Bol uvoľnený, sršal vtipom a sálala z neho úžasná pozitívna energia.
  Prvýkrát v živote Gabrielle cítila potrebu byť neustále s niekým v úzkom kontakte – vždy si od všetkých udržiavala odstup, no pri Charliem to bolo naopak; mala pocit, akoby ju mrle žrali, keď sa ho nemohla dotýkať, opierať sa oňho či iným spôsobom cítiť jeho blízkosť.
  Tak toto je naozajstná zaľúbenosť?, pýtala sa v duchu, zatiaľ čo ležala v Charlieho hrejivom náručí.
  Gabrielle objavovala rozdiely medzi Charliem a mladíkmi, s ktorými prežila flirty. V prvom rade nebol vôbec sebecký ani egocentrický ako mnohí chlapci, ktorí sa ju pokúšali zbaliť. Staral sa o to, aby mala pohodlie a nič jej nechýbalo, a vyzeral pri tom, že je to pre neho úplne prirodzené.
  Aj keď to možno časom pominie. Predsa, zatiaľ je to medzi nami ešte všetko strašne čerstvé, hovorila si v duchu, sledujúc jeho kulinárske umenie.
  Potom to boli jeho názory na život a hodnoty, ktoré vyznával. Gabrielle milovala rozhovory s Charliem a ich nekonečné diskusie na rôzne témy. S nikým iným si tak dobre nerozumela, snáď len s výnimkou Fleur.
  Fascinoval ju hlavne jeho prístup k nej ako k žene. Čokoľvek, čo Charlie spravil, v nej vyvolávalo pocit, že je najvzácnejšou bytosťou na svete. Málokedy ju hýčkal a nikdy sa k nej nesprával prehnane sentimentálne ako poniektorí, ktorí si ju chceli získať. Nedávno by jej možno prekážalo, že nekľačí pred ňou na kolenách so srdcom na dlani; Gabrielle si však uvedomila, že to asi ani k životu nepotrebuje, pretože čarodejník poznal nekonečne veľa príkladov, ako jej vyjadriť náklonnosť bez pátosu. Stačilo, aby na ňu pozrel tým svojím roztápajúcim zamilovaným pohľadom a hneď od nadšenia lietala niekoľko centimetrov nad zemou. Zbožňovala, keď jej pobozkal ruku, keď ju držal v náručí alebo ju len tak pozoroval žiarivými hnedými očami.
  A tie jeho vzrušujúce pohľady!
  Dokázal sa na ňu pozrieť tak, že jej očerveneli aj spodky chodidiel a zároveň ju to vo vnútri rozpaľovalo a vyvolávalo to v nej myšlienky, o ktorých netušila, že ich niekedy bude schopná sformulovať. Väčšinou ju bozkával jemne, hravo, s nekonečnou nežnosťou. Občas ju však prekvapil prudkými vášnivými bozkami, od ktorých celá horela a túžila po ešte intímnejších dotykoch, až sa hanbila sama pred sebou. A keď sa ju Charlieho ruky pokúšali v takých chvíľach skúmať, odťahovala sa od neho nie preto, že by jej to bolo nepríjemné, ale preto, že výbuch ohňa, ktorý pri tom prežívala, bol pre ňu celkom nový a intenzita vlastných pocitov ju trochu desila. Dovtedy netušila, že je schopná takých silných emócií.
  To bude tým, že si nikdy predtým nebola naozaj zaľúbená, uzavrela v duchu.
  Okrem toho ju brzdila ešte jedna vec – jej neskúsenosť. Bola presvedčená o tom, že vo svojich dvadsiatich rokoch bola majstrom vo veciach lásky (aspoň čo sa flirtovania týka), ibaže stačilo, aby ju Charlie uväznil v náručí a cítila sa ako školáčka, ktorá sa v živote nebozkávala. Dovtedy ovládala mužov ona; teraz sa zrazu ocitla na opačnej strane barikády – ako slabá žena, ktorú si muž podmanil. Gabrielle to neprekážalo, pretože vedela, že časom nazbiera dostatok skúseností, aby sa nežný boj medzi nimi vyrovnal. Len sa občas cítila trochu trápne a neohrabane.
  V rumunskej divočine vydržali ešte jeden deň. Gabrielle sa Charliemu priznala, že strašne túži po kúpeľni s teplou vodou a mäkkej posteli. Čarodejník to okamžite vzal na vedomie a začal baliť veci, za čo si vyslúžil zopár dlhých bozkov.
  Gabrielle sa do hotela vrátila len po zvyšok vecí. Pri Mikaelinom chápavom pohľade sa červenala ako malé dievčatko, ale rýchlo na to zabudla. Charlie sa s ňou odmiestnil do čarodejníckej dedinky, kde býval, a ubytoval ju priamo vo svojom útulnom domčeku.
  Krása mladej Delacourovej rozvlnila hladinu klebiet a rozhovorov v komunite dračej rezervácie. Charlie ju predstavil niekoľkým najlepším priateľom a zúčastnila sa aj narodeninovej grilovačky. S úľavou si vydýchla, keď nemusela odháňať žiadnych nápadníkov. Charlieho si vážili, navyše každému bolo jasné, že mladá Francúzka v skutočnosti nevníma žiadneho tvora mužského pohlavia okrem Weasleyho, preto ju nechali na pokoji a občas na ňu iba niekto hodil pobavený pohľad.
  Gabrielle poslala správu domov a predĺžila si pobyt v Rumunsku o ďalšie štyri dni. Netrúfla si zostať dlhšie, lebo rodičia by sa začali pýtať nepríjemné otázky. Okrem toho, Charlie sa musel vrátiť do práce a viac voľna si vziať nemohol.
  Cez deň ju Weasley brával na zaujímavé miesta do prírody alebo do mesta. Koniec popoludnia trávili v jeho domčeku – sedeli na verande a zhovárali sa, žartovali alebo chystali spolu večeru a bojovali proti sebe v rôznych stolných hrách. Gabrielle ako dieťa nehrávala čarodejnícky šach, ani sedmu, ani podobné hry. Charlie ju to naučil a nakoniec sa z toho stala skvelá zábava, ktorá končila dôsledným utešovaním porazeného.
  Večer si vychutnávala pokojnú atmosféru, pritúlená k Charliemu. Neušlo jej, že sa jeho bozky stávali vášnivejšie, ako deň plynul. Najviac to vnímala, keď ležala pri ňom pod perinou a počúvala, ako mu po ďalšom kole nežností rýchlo bije srdce. Vedela si predstaviť, aké myšlienky sa mu preháňajú hlavou. Nerobila si ilúzie – bol to zrelý muž, ktorý určite od ženy očakával viac ako len nevinné bozky. Gabrielle však nechcela čaro ich vzťahu pokaziť náhlením a bola rada, že Charlie jej priania akceptoval.
  Prišiel posledný deň a posledná noc jej pobytu v Rumunsku. Gabrielle sa vôbec nechcelo vrátiť domov. S Charliem boli stále nalepení na sebe a nech robili čokoľvek, v duchu obaja mysleli na to, že na druhý deň spoločné chvíle skončia a potom bude všetko nejasné.
  Išli si ľahnúť až nadránom, po tom, ako sa so smiechom zhodli na tom, že spať môžu aj neskôr, keď už bude každý sám na opačnej strane Európy.

  ***


  Charlie sa práve pohyboval na hranici spánku a bdenia, keď ho čosi zobudilo. Zodvihol hlavu a žmúril do tmy. Gabrielle spala schúlená pri ňom, pokojne odfukovala. Zdalo sa, že je všade pokoj.
  Zrazu to zbadal. Pri dverách do spálne sa vznášal patronus jedného z jeho kolegov. Charlie sa zamračil a vyliezol z postele, snažiac sa nezobudiť Gabrielle. Po vypočutí správy sa ešte viac zachmúril. Potichu sa obliekol.
  Nahol sa nad Gabrielle a jemne ňou zatriasol.
  Prudko sa posadila. „Čo...“
  „Dostal som súrnu správu od kolegu, musím na chvíľu odísť.“
  „Čo sa stalo?“
  „Neviem presne, bolo to celé nejasné... Pokojne spi ďalej. Zistím, o čo ide. Dúfam, že nič vážne.“
  Gabrielle ho objala okolo krku. „Aj ja dúfam. Ponáhľaj sa.“
  Pritiahla si Charlieho k sebe a pobozkala ho.
  Potichu sa zasmial. „Ešte jeden taký bozk a budem späť rýchlejšie, než sa stihneš otočiť na druhý bok.“
  „Hm, máš ho mať,“ zacerila sa.
  Charliemu sa vôbec nechcelo odtrhnúť od nej. Jej voňavá pokožka príjemne hriala a lákala ho späť do postele, no vedel, že nemá na výber. Neochotne sa vybral do hlavnej budovy, kde malo kancelárie niekoľko čarodejníkov. Pri vchode stretol kolegu, ktorý mu poslal patronusa. Kývli si hlavou na pozdrav.
  „Čo sa deje?“ spustil ihneď Charlie. „Dostal som tvoj odkaz, ale nerozumiem mu. Spomínal si nejakú ženu...“
  „Prišla iba pred pár minútami, celá roztrasená a vydesená. Pokúšal som sa z nej vytiahnuť odpovede, ale povedala, že prišla za tebou a chcela ťa silou-mocou stretnúť. Eh, nechcel som ju brať priamo k tebe, keďže tam máš tú svoju kočku...“
  Charlie prikývol. „Kde je?“
  Kolega ho zaviedol do jednej z kancelárií. Na stoličke sedela žena s dlhými tmavohnedými vlasmi, tvár mala zaborenú do dlaní. Charliemu pri pohľade na ňu vyrástol v bruchu ľadovec.
  „Lynn?“
  Zodvihla hlavu a obrátila sa k nemu. Vystrašené oči mala červené od plaču, jedno líce mala zlovestne farebné.
  Priskočil k nej a zovrel jej studené dlane. „Merlin, čo sa deje?“
  „On sa zbláznil, Charlie, jemu totálne šiblo.“
  Nepýtal sa, o kom hovorí. Dobre to vedel.
  „Čo ti ten sviniar spravil?“ zavrčal, pohľadom prebodávajúc jej modrinu.
  Lynn prudko potriasla hlavou. „To nič nie je. Preto tu nie som. On...“ Hlas sa jej triasol. Musela sa niekoľkokrát nadýchnuť, aby mohla pokračovať. „Vyhrážal sa mi. Vie o nás... že sme sa stretávali.“
  Charlie zaťal päste.
  Po tvári jej začali tiecť slzy. „On to vie. A prisahal mi – prisahal mi, že ťa zabije.“

  « Predošlá kapitola
  (Zdieľané)
  Nasledujúca kapitola »
  (Odsunuté)


  Vytlačiť poviedku:  Funkcia je dostupná len pre registrovaných užívateľov.  Komentáre

  Meno: 3.237.34.21
  Nadpis:
  Text:
  Autorizácia:
  Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.
   

  Mááám! Hotovo!

  Ďalšia kapitola je hotová, už len posledné dve-tri vety. :-) Dnes to hodím na web. Len dúfam, že nebudete sklamané...

  Pridal(a): Bruja, 15. 12. 2011 06:16:21

  Chavelierka

  Klid, bosorka naša :D
  Jen hlavně nic neuspěchat, my si ten den dva taky počkáme (těch krví podlitých očí a okousaných nehtů si nevšímej :D)

  Pridal(a): 188.75.133.226

  Pre Nadin a Chavelierku:

  Ospravedlňujem sa, že to toľko trvá. Práca zo mňa žmýka posledné sily momentálne. Postupne ale text pribúda. Pokúsim sa písať rýchlejšie. :D

  Pridal(a): Bruja, 07. 12. 2011 03:08:13

  Chavelierka Bruje

  A teď se červenám až na ponožkách ;) Takovéhle lichocení si nezasloužím :D
  Jak to, že nemáš co na pokoji dělat, kde je nějaký Charlie? :D
  Každopádně to má pro nás závislé výhodu, přibude pár písmenek, juch :D

  Pridal(a): 188.75.133.226

  nadin

  Skvelé zistenie...
  Víkend na konci, kapitolku nevidím...
  Asi si pôjdem umyť oči...
  Teším sa...

  Pridal(a): 178.41.17.167

  Výhradne pre Chavelierku:

  Ty si super Chavelierka a nie trol. ;)
  Hmmm, áno, Charlie je taký ohmatkávaniahodný typ. :D S tým súhlasím. Tiež by som ho brala. :D
  Ha, nebola dosť dlhá kapitola? Joj, ale nemôžete si zvykať na wordovské desaťstranovky! Kedy by som to stíhala písať??? :D Som rada, že sa páčilo, nekoukej smutně, čestné pionierske, že sa posnažím cez víkend a hádam dokončím ďalšiu kapitolu. Beztak nemám veľa možností ako tráviť večery na hoteli. :D
  Ďakujem, ďakujem!

  Pridal(a): Bruja, 26. 11. 2011 02:44:20

  Špeciálne pre Zanzanku:

  ďakujem za komentík na zožratie. :D Písala som niečo iné, tie štyri strany pošlem alebo doplním, ale mala by som už popracovať aj na Gabke, aby som sa o kúsoček priblížila ku koncu. :) Nechcem spraviť nejaké melodramatické pokračovanie, tak uvidíme.
  Jaaaj, šťastný koniec chceš? :D Spýtam sa Gabky a Charlieho, či s tým súhlasia. :D

  Pridal(a): Bruja, 26. 11. 2011 02:38:07

  Exkluzívne pre Nadin:

  Koment 1: Jujha, to až tak? Že závislosť? :D Tak to aby som rýchlo písala. :D Ok, cez víkend skúsim dať dokopy kapitolu, nech máš čerstvú dávku. A asi to má byť dlhé, čooo? :D :D Dobre, dobre, posnažím sa! Poznám niekoľkých mladých mužov, vďaka ktorým verím, že sú na svete perfektní chlapi, takže Charlie má niektoré ich črty. :) Rowlingová ho v podstate trochu odignorovala, na druhej strane mám aspoň určitú voľnosť. :D
  Ako to dopadne s Lynn? Pôvodne som takýto zvrat nečakala, ale akosi mi to tam samo vliezlo. A netrúfam si odhadnúť, ako to dopadne. Uvidíme. ;)

  Koment 2: Zabiť??? Prepána, a prečo??? :D Veď by som potom mala o koment menej. :D :D :D Ale nie. Vidím žiariace bodíky a sľubujem, že budem písať...

  Koment 3: ... tento víkend. Nadin, čo by som robila bez tvojich super komentíkov? Nachystám odmenu!

  Pridal(a): Bruja, 26. 11. 2011 02:32:01

  Ehm...

  Brujita, zlatíčko naše, Ty utešiteľka a liečiteľka abstinenčných príznakov našich, ako by som Ti to jemne a slušne naznačila?
  POTREBUJEM DÁVKU!!!!!!!!!
  ......................
  (nadin)

  Pridal(a): 178.41.17.167

  nadin

  Bruja, chavelierku nezabíjaj, chýbala by mi... :D
  Radšej pridaj to pokračovanie :D Tie štyri žiariace body v tme, to sú moje a chavelierkine psie oči OvO OvO

  Pridal(a): 178.40.229.231

  Zabít chavelierka

  Já jsem vážně ten největší trol na zemi (námitky se nepřijímají) nejenže jsem to tu zhltla na jeden zátah a zapomněla nechat komentář, i když si tato úžasná kapitola slova chváli zaručeně zaslouží. Ještě jsem si svůj první komentář ráčila šikovně smazat, protože jsem zapomněla opsat kontrolní kod. Vážně trol.
  Já stojím rozhodně při Gabi, taky mě nikdo, když můžu, nedostane z pelíšku před devátou a obejdu se klidně i bez snídaně. :D
  Na druhou stranu mít takové úžasné buzení ...
  Museli mít skvělý den, vážně jim ho tiše (velmi hlasitě) závidím.
  To je od tebe nehorázná provokace bruji, já už taky mám neustálé nutkání Charlieho ošmatávat a to jsem ho na živo ani nepotkala :D
  A jeho obdivuju, že se dokáže tak držet stranou ;)
  Pěkně nám to graduje, už si ji bere domů. těším se na případné techtle mechtle :D
  Ano, tahle otázka mě taky nesmírně zajímá. Jak to budou dělat dál? A co na to jejich rodiny? :D
  Nechceš ho nechat sežrat drakem, když už se nám tak hezky sblížili?
  No ta mi tu chyběla, to raději ten drak :D
  Ještě si sem dotáhni žárlivého milence, klidně celou gardu. Vypakujte ji někdo, kde je Gabriel? :D
  Já se tak těším až se do toho slečna víla vloží a jasně stručně ručně žárlivému mužíčkovi vysvětlí kde je jeho místo a kam do jaké náruče patří Charlie :D
  To už je konec? Tak brzy? néééééé
  Bruji, děkuji za nádherný zážitek z tvého psaní. Honem, honem, další kapitolku, prosím, smutně koukám ;)

  Pridal(a): 188.75.133.226

  Kapitolka na zozratie

  ...ach ako by som tuzila byt na jej mieste. Gabka nasa :D Brujitka tato poviedka je ako na zozratie, lepsia nez Delissa, co ti zdvihne naladu ;) Tej Lynn mi je fakt luto a bojim sa, ze sa to trochu zamota stylom, ktory mozno Gabike nevycari usmev na tvari. Ja viem, ako to znie, ale ja skutocne cakaaaam na kazdy naznak ze si zas pisala a tajne dufam, ze tam bude Charlie :D :D Lubim ich oboch a dufam, ze im pomozes ku stastnemu koncu :D nech to uz znamena cokolvek :D

  Pridal(a): Zanzana, 01. 11. 2011 22:34:00

  nadin

  Ďakujem, bruja!!!
  Moja závislosť dostala novú dávku, to je tá dobrá správa, ale čo je horšie - absťák sa iba zhoršil... Potrebujem nutne dávku novú.
  Charlie je až neskutočne zlatý. Aby chlap spal pri žene do ktorej je zaľúbený a ani sa jej nedotkol, to si ju musí poriadne vážiť.(milovať :D )
  Gabrielle má čo chcela...
  Snáď to bude s Lynn čoskoro v poriadku.
  Držím palce, ale hlavne Tebe a sebe, aby si skoro pridala pokračovanie.
  ĎAKUJEM

  Pridal(a): 95.102.244.153
 
V prípade problémov, otázok, či námetov, neváhajte navštíviť naše fórum.
Copyright © Fantasy-Svet.net, Source code © Whitewash
Designed by Free CSS templates