Fantázia Fikcia f-shop Fórum Fantázia Fórum Fikcia Faun
Fikcia(úvod)   Fantázia   Faun   Fórum  

HLAVNÉ MENU

Oznamy a novinky
Najnovšie poviedky a kapitoly
Najnovšie interaktívne poviedky
Zoznam poviedok
Zoznam interaktívnych poviedok
Vyhľadávanie
Autori
Kontakty
Otázky a odpovede

Prihlásenie

login
heslo

Poviedka

Gabriellino tajomstvo

2. kapitola - Nečakané

Krátky popis:
Gabrielle Delacourová má tajomstvo, o ktorom nevie žiadna ďalšia živá duša, ani tá, ktorej sa týka. Prekoná Gabrielle zbytočnú hrdosť a zabojuje za to, čo naozaj chce?


Nadväzuje na existujúcu jednorázovku, z hľadiska deja odporúčam prečítať najprv tú. :-)

Typ: Viackapitolová
Autor: Bruja
Dátum a čas pridania: 08. 08. 2011 18:03:05
Veková hranica: 12+
Dokončená: nie
Počet prezretí: 1709
Tagy: FanFiction, Harry Potter, Budúcnosť / po sérii, slovenčina, romantika


Hodnotenie užívateľov: 0% / Hlasovalo: 0
Hodnotiť poviedky môžu len prihlásení užívatelia.

Kapitoly tejto série  Žiarlivosť bola pre Gabrielle úplne novým pojmom. Jasné, voči sestre občas cítila nevraživosť kvôli jej dobrým vzťahom s rodičmi, no nebolo to nič vážne ani časté. Taká banalita nemohla ovplyvniť porozumenie medzi ňou a Fleur.
  A žiarliť kvôli mužovi? Ona, plavovlasá vília kráľovná? No určite!
  Nepredstaviteľné!
  Nech sa muži bijú kvôli nej. Jej je to jedno. Nech súperky plačú; ona bude vždy víťazkou.
  S touto filozofiou si Gabrielle vystačila, odkedy si začala všímať opačné pohlavie. Fungovalo to spoľahlivo, jej vznešený a milý prístup (zakrývajúci vypočítavú zábavu) nesklamal a vždy prinášal bodíky v prospech Gabrielle.
  No zrazu sa zjavila Charlieho kanadská frajerka.
  Gabrielle bola presvedčená o tom, že načúvať za dverami môže viesť k získaniu užitočných informácií. Niežeby sa k tomu uchyľovala často; koniec-koncov, nepotrebovala to. Ak však išlo o Charlieho, postupne vyťahovala dlho nepoužívané zbrane.
  Najspoľahlivejším zdrojom údajov boli Charlieho rozhovory s bratmi, predovšetkým s Billom. Charlie najčastejšie rozoberal svoje súkromie práve s Fleuriným manželom. Gabrielle sa rada tmolila okolo a najspokojnejšia bola, ak ju chlapi zatiahli do rozhovoru. V ten deň však nemala chuť aktívne sa zúčastniť konverzácie. Tichučko zišla po schodoch a naťahovala uši, aby počula Charlieho mužný hlas.
  Pri zvuku jeho smiechu jej prebehli po chrbte príjemné zimomriavky. Pokiaľ si dá pozor na pani Weasleyovú a Fleur, môže z toho byť nakoniec skvelé popoludnie.
  „... tak preto. Všimol som si, že si v poslednej dobe veľmi spokojný,“ smial sa Bill. „Presúšaš sa po dome s výrazom veľkého tlstého kocúra, ktorého si adoptovala kráľovská rodina. Mamka ešte nevyzvedala?“
  „Čoby nie. Poznáš ju – odkedy som prišiel, striehne na každú príležitosť, aby ma mohla vyspovedať.“
  „Hm, to sú matky a ich šiesty zmysel.“
  „Ich otravný šiesty zmysel. Nedá mi pokoj. Chce vedieť o každej žene, ktorú som tam stretol. Minule ma to už dožralo, tak som jej povedal: Mamka, už som ti spomínal Calanthé? Neuveriteľná, fascinujúca bytosť! Tie jej veľké žiarivé oči plné inteligencie a pochopenia... Myslím, že to bola láska na prvý pohľad...
  Bill sa zachechtal. „Predpokladám, že mamka začala priasť a úsmev sa jej nezmestil na tvár.“
  „Samozrejme. No ale pokračujem ďalej, vravím jej: V živote som podobnú nestretol. K iným ľuďom sa správa placho a niekedy aj od strachu utečie. Ale pri mne nie. Dôveruje mi, akoby sme boli spriaznené duše...
  „Toto sa mi páči, cítim, že to bude pecka.“
  Premýšľal som, že by som jej u seba spravil miesto a mohla by sa nasťahovať ku mne – pri tomto už mamka žiarila ako prskavka. Fakt, úplne ma očarila. A mama na to: Zlatko, to je skvelé! Povedz mi viac o tej úžasnej žene. Žene?, pýtam sa. Ale nie, mamka, Calanthé nie je žena, je to sova...
  Bill vybuchol do rehotu. „Tušil som to, haha! Niekedy si riadne hovado, Charlie.“
  Gabrielle si pritisla dlaň na ústa. Stálo ju to veľa námahy nesmiať sa.
  „Čo už so mnou, tak ma vychovala divočina.“
  „Takže mamka o Lynn ešte nevie?“
  „Jasné, že nie. Ak by som jej povedal, že niekoho mám, začala by rozposielať svadobné oznámenia.“
  Gabrielle stuhla. Srdce jej začalo splašene tĺcť a úsmev jej zmrzol.
  „Hm, viem si predstaviť. Ako dlho to vlastne spolu ťaháte?“
  „Odkedy som prišiel do Kanady. Zoznámili sme sa asi dva týždne po mojom príchode.“
  „A čo bude teraz, keď tvoja stáž tam skončila?“
  „Netuším. Určite by jej ale prospela zmena prostredia. Navrhol som jej, aby prišla za mnou do Rumunska. Ona totiž...“
  Bill skočil Charliemu do reči: „Bacha, ženy sa vracajú.“
  Gabrielle začula hlas pani Weasleyovej. Vybehla po schodoch do Ginnyinej izby, práve keď Fleur a pani Weasleyová vošli v dobrej nálade do kuchyne. Potichu zavrela dvere. Zostala bezradne stáť uprostred izby, v hlave sa jej preháňali útržky slov, ktoré začula.
  Charlie má priateľku. Jej Charlie má priateľku, opakovala si.
  Gabrielle bola šokovaná. Počas mesiacov, kedy rozvíjala taktiku, jej nikdy nenapadlo, že by si Charlie mohol niekoho nájsť. Absolútne nemyslela na to, že by sa zjavila rivalka a definitívne zmarila jej snahy a nádeje.
  A máš to, hlupaňa, vynadala si. Rok prešľapuješ na mieste, nerobíš nič, len čakáš, že ti sám od seba padne k nohám.
  Gabrielle zvesila hlavu.
  Koniec, vyhlásila. Koniec snaženiu. Je po boji, ktorý sa navyše ešte ani nezačal. Bála si sa zaútočiť a prehrala si na celej čiare.
  Sadla si na posteľ. Objímajúc si kolená hľadela do prázdna. Cítila sa taká sebaistá! Verila, že dosiahne, čo chce, a skôr či neskôr si Billovho brata získa. Rozmýšľala len nad tým, ako to spraviť elegantne a dospelo. Tak veľmi sa sústredila na spriadanie plánov, že prestala sledovať, čo sa okolo Charlieho deje. Uvedomila si to až v momente, keď sa snažila vyrovnať s prehrou.
  Pani Weasleyová ju zavolala jesť, no Gabrielle nemala najmenšiu chuť opustiť izbu. Posteľ bola najlepším útočiskom. Nedokázala si predstaviť, že by sa stretla s Charliem a musela by sa tváriť, ako perfektne sa cíti. Pri predstave usmievajúceho sa čarodejníka jej začali tiecť slzy. Gabrielle to prekvapilo. Nikdy predtým sa jej nič podobné nestalo.
  Prečo to tak prežíva? Prečo sa správa ako hysterická hus? Tak má frajerku, no a čo. Jeho smola. Nech už je tá jeho fuchtľa akákoľvek, určite jej nesiaha ani po päty!
  Rozvzlykala sa. Mohla nadávať, koľko chcela, sklamanie a bolesť v jej duši sa nezmenšili.
  Fleur sa vystrašila, keď ju našla plakať. Snažila sa z Gabrielle vytiahnuť vysvetlenie, no mladšia sestra sa zaťala a odmietla jej čokoľvek povedať. Úspešná nebola ani pani Weasleyová.
  Deň sa pomaly dovliekol ku koncu. Gabrielle sa stále utápala vo svojom smútku. V noci spala zle. Najprv sa jej snívali samé hlúposti, no potom sa prehupla do sna, v ktorom ju smejúci sa Charlie chytil za ruku a ťahal ju kamsi po úzkom lesnom chodníku. Keď sa prebudila, zase si poplakala.
  So svitaním Gabriellina depresia skončila. Odmietla sa naďalej trápiť kvôli mužovi. Vyronila dosť veľa sĺz, aby to stačilo na zvyšok života.
  Pri pohľade do zrkadla ju skoro prekotilo. Oči mala červené a opuchnuté.
  Krása, Delacourová. Nikdy si nebola príťažlivejšia. Ak ho nedostane toto, tak už nič.
  Privrela oči.
  Nebudem sa pre teba trápiť, Charlie Weasley! Pokojne sa vráť do Kanady a zostaň tam. Na svete je kopa pekných mužov, ktorí stoja za pozornosť!
  Gabrielle zišla na raňajky v nie veľmi dobrej nálade. Bill samozrejme nezabudol okomentovať jej červené oči, no ona ho ignorovala, rovnako ako všetky pokusy Fleur a pani Weasleyovej zistiť, prečo bola predchádzajúci deň nešťastná.
  Babrala sa v ovsených vločkách a ani nezdvihla hlavu, keď vošiel Charlie. Nebolo ľahké udržať kamennú tvár. Pretrpela raňajky usadená vedľa neho a potom sa vytratila von. Potulovala sa po okolí, rozoberajúc svoje pocity. Radosť z toho, že strávi niekoľko dní u Weasleyovcov, dokonca v Charlieho spoločnosti, sa stratila.
  Západ slnka jej pripadal gýčový a odporný. Sedela na hojdačke, na ktorej predchádzajúcu noc spal Charlie, a gánila na svet zaliaty teplou žltou žiarou.
  „Hej, mademoiselle, to je moje miesto na spanie!“
  Vyplašene sa obrátila. Charlie prichádzal k hojdačke a očividne bol rozhodnutý prisadnúť si. Gabrielle preglgla. Jej srdce sa okamžite zmenilo na vystrašeného kolibríka.
  Zastal pred ňou a prekrížil si ruky na prsiach. „Opakujem, tu spím ja,“ ceril sa.
  Zamračila sa, aby zakryla zmätok, ktorý spôsobila jeho veselosť. „A čo ak som sa rozhodla okupovať dnes toto miesto?“
  Pobavene naklonil hlavu k ramenu. „Máme zlú náladu?“
  Prebodla ho pohľadom. „Strašne zlú.“
  Charlie sa usmial. „To nie je dobré. Čo ti prinesie do života zlá nálada? Len sa človek zbytočne rozčúli a stúpne mu tlak. Treba sa baviť a užívať si fajn veci.“
  Gabrielle nadvihla obočie. „Ďakujem, prednášku neprosím.“
  Prisadol si k nej na hojdačku. Gabrielle mala pocit, že jej srdce vyletí cez ucho a zmizne kdesi v neďalekom lese.
  „Žiadna prednáška. Skúsenosti.“
  Zamračila sa. Posledné, čo od neho potrebovala, bolo poučovanie. Mala by zdvihnúť zadok a odísť, no nevedela sa k tomu prinútiť. Málokedy sa stávalo, že sedeli vedľa seba a nikto iný nebol nablízku. Vychutnávala si to a zároveň ju to rozčuľovalo.
  „Čo ťa vytočilo?“
  Neodpovedala, len zaťala zuby.
  „Zase ti família strpčuje život?“
  Gabrielle mlčala, tvrdohlavo upierajúc zrak pred seba. Zakázala si akékoľvek myšlienky, inak by to asi dopadlo zle. Jej nohy sa stále odmietali pohnúť a odniesť ju preč.
  Charlie sa pohodlnejšie rozvalil na hojdačke. „Ok, už som ticho. Vidím, že konverzácia nie je vítaná.“
  Gabrielle si objala rukami kolená. Sklonila hlavu, takže plavé vlasy jej skryli tvár. Najradšej by Charliemu povedala, že konverzácia s ním je nanajvýš vítaná. Len keby nemal frajerku!
  Povzdychol si. „No tak, čo sa deje? Sľubujem, že to nikomu nepoviem.“
  Gabrielle sa mykla, keď sa zľahka dotkol jej ramena. Prekvapený Weasley sa radšej odtiahol.
  Po očku naňho pozrela. Sledoval ju s vážnym výrazom v tvári.
  „Čo by si robil,“ začala pomaly, „ak by si mal o niekoho záujem, no už by bol zadaný?“
  Ani poriadne nevedela, prečo sa ho to spýtala.
  Charlie zažmurkal. „Čo konkrétne znamená zadaný a čo záujem?“
  Začervenala sa. „No... že by sa ti páčila nejaká žena... Veľmi by sa ti páčila, dá sa povedať, že... hm, by si bol do nej zaľúbený, lenže ona by mala niekoho iného.“
  Prižmúril oči. „A bola by tá žena vydatá?“
  „Nie.“
  Končekmi prstov si poklopkal po kolene. Gabrielle ten pohyb pozorne sledovala. Páčili sa jej jeho ruky; ktovie, aké by to bolo, ak by sa jej dotýkali, ak by jemne kĺzali po jej pokožke a hladili ju, jeho dych by ju šteklil na krku...
  „To by záviselo od mnohých okolností,“ odvetil hlbokým hlasom, ktorý Gabrielle ešte viac rozochvel. „Napríklad aký veľký záujem by som o ňu mal. Určite by som sa do ničoho nepúšťal, ak by šlo iba o flirt, no keby som si myslel, že by som s ňou dokázal prežiť život, že je to úžasná žena, ktorú nemôžem nechať odísť z môjho života...“ Mykol plecom. „Asi by som premýšľal nad tým, že by som o ňu zabojoval. Samozrejme, musel by som zvážiť, či by to malo zmysel. Čo ak by bola so svojím priateľom šťastná a moja snaha by jej znepríjemnila život? Mohol by som dosiahnuť len to, že by ma znenávidela.“
  „Ale... povedal by si jej to?“
  „Čo? Že som do nej zaľúbený?“
  Prikývla.
  Charlie zamyslene zvraštil obočie. Gabrielle ho uprene pozorovala. Zbožňovala ten vážny sústredený výraz, ktorý sa mu občas zjavil na tvári.
  „Neviem. Niektoré veci je lepšie nepovedať.“
  No to si mi teda pomohol, pomyslela si Gabrielle sucho.
  Jeho hnedé oči ju prebodli. „Prečo? Prečo sa pýtaš?“
  Líca jej očerveneli. „Len tak.“
  „No to iste,“ zareagoval ihneď. „Takéto otázky ľudia nekladú len tak. Máš záujem o niekoho, kto je zadaný?“
  Neodvetila, len sa pokúšala schovať tvár za vlasmi.
  „Beriem to ako áno. Takže chlapec má dievča? No, ako som povedal, musíš zistiť, čo by uprednostňoval on. Rozhodnutie je na ňom. Ale u teba je to iné - vy ste ešte mladí, nemusíte veľmi riešiť budúcnosť. Tak zmení frajerku. No a? Nemyslím, že by mu to vadilo, ak by mal teba...“
  Gabrielle očervenela ešte viac. Nebol to náhodou kompliment?
  „Nie, nie je to také jednoduché... on... on je starší,“ vykoktala.
  „Starší?“ Charlie nadvihol obočie. „O koľko?“
  „O dosť,“ zamumlala. Potom z náhleho popudu dodala, hľadiac na neho: „Má tridsaťjeden.“
  Charlie sa zamyslene zamračil a chystal sa niečo povedať, no zrazu sa mu oči rozšírili. „On je môj... rovesník?“
  S vypätím síl sa Gabrielle podarilo udržať očný kontakt. „Hej,“ pípla.
  Charlie na ňu vyjavene hľadel. „Ach... to... mení situáciu.“
  Jeho prekvapenie nečakane dodalo Gabrielle odvahu. „Presne tak. Vy skúsení muži to vidíte inak ako šibnutí pubertiaci. Čo by si robil ty?“ zatlačila nekompromisne.
  Weasley pomaly vydýchol. „Ak by som mal frajerku a zaľúbilo by sa do mňa mladé dievča? To je absurdné.“
  „Prečo?“
  Tentokrát hľadela prenikavo ona.
  „No prečo... Pretože...“ Neisto sa zasmial. „To si neviem ani predstaviť.“
  Gabrielle si natiahla nohy a posadila sa tak, aby bola obrátená k Charliemu. „Čo je na tom nepredstaviteľné? Čo ak je to dievča už znechutené z tých arogantných a nudných chlapcov? Čo ak obdivuje jeho dospelosť, jeho názory na život, prístup k ženám? Čo ak u neho môže nájsť pocit ochrany a rešpekt? A jeho skúsenosti prispievajú k tomu, že je pre ňu... neskutočne príťažlivý?“
  Charlie očividne stratil reč. „Ehm, teraz si ma dostala.“
  Gabrielle netrpezlivo pohodila hlavou. „Chcem len konečne vyriešiť môj problém.“ Zhlboka sa nadýchla. „Čo by si robil, ak by si sa dozvedel, že som... napríklad... ja... do teba... zaľúbená?“
  Nastalo ticho. Gabrielle hypnotizovala pohľadom svoje dlane a Charlie ju v úžase pozoroval.
  „Naozaj netuším, čo by som v takom prípade spravil,“ povedal. „A kto to vlastne je? Myslím, ten tvoj starší muž. Poznám ho?“
  Strelila po ňom ironickým pohľadom. „Prečo by som ti to mala prezradiť?“
  Charlie mykol plecom. „Nemusíš. Za spýtanie nič nedám.“
  „Presne tak. Preto sa ťa tiež vypytujem. A stále nemám žiadnu odpoveď.“
  Čarodejník si prehrabol vlasy. „Čo ti mám povedať? Teória je krásna vec, no prax je vždy iná. V každom prípade je to ťažké rozhodovanie a nedá sa zhrnúť dvoma vetami.“
  Frustrovane vzdychla. „Zabudni na to. Nejako to poriešim.“
  Vstala. Nemalo zmysel dlhšie tlačiť na pílu. Nemôže mať s Charliem filozifickú debatu, pokiaľ chce skutočné odpovede. Gabrielle zamierila k domu bez toho, že by sa jedinýkrát obzrela, hoci netúžila po ničom inom. Charlie Weasley zostal sedieť na hojdačke vo veľmi nepríjemnom duševnom rozpoložení.

  ***


  Charlie bol naozaj presvedčený o tom, že jeho pobláznenosť zostane minulosťou. Na Gabrielle myslel iba minimálne a v jej prítomnosti ním už nelomcovali hormóny ako pred niekoľkými mesiacmi (ak už aj zalomcovali, tak v znesiteľnej miere). Po krátkom rozhovore s ňou na tému Čo by si robil, keby... však pochopil, že sa iba majstrovsky oklamal. Túžba po nej stále existovala, len sa mu podarilo zamurovať ju v pevnej stene svojej mysle. Tak veľmi sa snažil zbaviť všetkých znepokojujúcich pocitov, že oblbol sám seba a tváril sa, ako dobre sa mu podarilo vycúvať z celého problému.
  Vzdychol si. Trvalo mu dlhé týždne, kým sa dokázal upokojiť a dosiahol istý stupeň duševnej vyrovnanosti. Gabrielle to zničila jedinou otázkou, ktorá mala naňho efekt ako obrovská psychická bomba.
  Čo by si robil, ak by si sa dozvedel, že som napríklad ja do teba zaľúbená?
  Charlie klamal, keď povedal, že nevie. Mal veľmi jasnú predstavu o tom, čo by spravil. Zovrel by ju v náručí a bozkával by ju a bozkával a... ukázal by jej, aký je rozdiel medzi nedočkavým mladíkom a skúseným mužom.
  Zahľadel sa na tmavnúcu oblohu.
  Paráda, Charlie, paráda; sme tam, kde sme boli. Ako sa to vraví? Cesta do pekla býva krátka a rýchla?
  Vášnivé noci s Lynn mu pomohli odviesť pozornosť od Gabrielle Delacourovej. Aj u neho platilo, že problém s Gabrielle vnímal triezvejšie, keď zaspával s inou ženou v náručí.
  Ironicky sa uškrnul.
  Zdá sa, že Lynn nestačí na to, aby som vílu vytlačil z hlavy. Chce to ešte aspoň jednu kočku do postele. Alebo Gabrielle...
  Privrel oči.
  Čert mi ťa bol dlžen! Prečo musíš byť práve v mojej rodine?
  Charlie si uvedomoval, že v zásade neexistoval dôvod, pre ktorý by nemohol byť s Gabrielle. Všetky protiargumenty vychádzali len z predsudkov. Hoci bola Gabrielle právoplatným členom rodiny, nespájali ich žiadne pokrvné zväzky. Napriek tomu sa mu nezdalo správne, aby na ňu myslel inak než ako na sestru svojej švagrinej. Ďalšou prekážkou bol Gabriellin vek. Nikdy sa nezaplietol s výrazne mladšou ženou. Jasné, zopár krasotiniek sa pokúšalo flirtovať s ním, ale vzhľadom na ich správanie sa nikdy nenechal zbaliť. Nedokázal si predstaviť, ako by zladil svoju povahu s Gabriellinou. On miloval prírodu a zvieratá, ona potrebovala k životu drahé oblečenie a francúzske reštaurácie; on sa chcel usadiť a byť otcom, zatiaľ čo Gabrielle bola vo veku, kedy najdôležitejšia bola zábava a priatelia. Nie, to by určite nefungovalo.
  A potom tu bola jeho matka. Tak ako v Ginninom prípade, ani na Gabrielle nedala Molly Weasleyová dopustiť – stala sa jej najmladším dieťaťom, miláčikom, ktorý vyplnil priestor po tom, ako Ginny odišla do vlastnej domácnosti. Gabrielle navyše potrebovala väčšiu podporu; Ginny bola tvrdšia a samostatnejšia, čo sa praktických vecí týkalo. Gabrielle hľadala u Molly rady a pochopenie, čo pre Ginny nebolo príliš typické.
  Charlie si uvedomoval, že začať si s Gabrielle by znamenalo privolať na seba maminu neustálu kontrolu a pozornosť, ktorej cieľom by bolo zabezpečiť, že jej drahá Gabrielle dostane len to najlepšie a bude dokonale šťastná. Byť pod maminým drobnohľadom nebolo to, čo by Charlie nazval pohodovým životom.
  A radšej si ani nechcel predstaviť, čo by sa stalo, ak by zviedol Gabrielle len kvôli upokojeniu rozbúrených hormónov. Molly by ho za to vykastrovala, syn-nesyn.
  Mohol nad tým rozmýšľať donekonečna; z dlhodobého hľadiska ich prípadný vzťah nemal zmysel. Videl príliš veľa negatív, ktoré by im obom strpčovali život. Keby bola staršia...
  Pokrútil hlavou.
  Žiadne keby. Takmer dvanásťročný vekový rozdiel nezmaže, s tým mu ani mágia nepomôže.
  Zabudni na to, Gabrielle je tabu.
  Tá myšlienka ho neskutočne provokovala, no nemienil podľahnúť jej volaniu. Mal by sa čo najskôr vrátiť do Rumunska medzi krvilačných drakov. Mohol by skrátiť svoj pobyt v Anglicku a precestovať trochu európske hory.
  Zase sa kvôli nej začnem vyhýbať rodine?, pomyslel si pochmúrne. Ďalšie nepokojné noci a ľadové sprchy... Jedného dňa ma z toho dievčaťa porazí!
  Namosúrene zamieril do svojej izby, trieskajúc za sebou dverami. Bol rád, že ju v ten večer už nestretol.

  « Predošlá kapitola
  (Ukryté)
  Nasledujúca kapitola »
  (Prezradené)


  Vytlačiť poviedku:  Funkcia je dostupná len pre registrovaných užívateľov.  Komentáre

  Meno: 18.206.194.21
  Nadpis:
  Text:
  Autorizácia:
  Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.
   

  "v dalsom riadku si pocka Gabrielku, da dole tricko a vysvetli jej "aký je rozdiel medzi nedočkavým mladíkom a skúseným mužom." ...
  :-D :-D :-D ROFL
  No ok, odkážem Charliemu, že čitateľka žiada "hore bez".
  Ďakujem za komentíííík!

  Pridal(a): Bruja, 27. 08. 2011 04:20:39

  Necakane sme na to cakali...

  ...a ono to prislo aj tak necakane!!! Moje rozburene hormony blikaju "Charlie Charlie", oci sa pomalicky vypuluju kazdym slovickom v naaaadeji ze uz v dalsom riadku si pocka Gabrielku, da dole tricko a vysvetli jej "aký je rozdiel medzi nedočkavým mladíkom a skúseným mužom." Citatelke zacne horiet zadok od vzrusenia a blaha... Ale ono sa k tomu to zle Brujovske dievca nie a nie dostat !!!!!!!!!!!!!! A tak mi nezostava nic ine len ta nakopnut do pisania Brujita a dufat ze tentokrat uz snaaaaaaaaaaaaaaaad... VOLACO!

  Pridal(a): Zanzana, 26. 08. 2011 00:55:16

  Klasicky - odpovede: :-)

  Chavelierka: Stáva sa, vieš koľko vecí ja prehliadnem? A to sú dôležitejšie veci ako moje hranie sa na spisovateľa! :-D
  Tvoj komentík ma strašne pobavil. :-D Tak sme si povedali spolu s Gabrielle, že je čas nakopnúť sa a ísť do akcie! Takže pozor, príde prelom! Vlastne iba taký menší prelomíček, ale veci sa pohnú dopredu, hehe. :-)
  Charlie taký, aký je v tejto poviedke, je moja predstava, odkedy sa v HP sérii objavil. Neskutočne ma štve, že z neho mnohí robia gaya len preto, že ho Rowlingová neoženila. Pch, kravina. Charlie je cool. A pre mňa bude vždy takýto. :-)

  Peťka: ďakujem za komentík, už ti musím konečne poslať ten môj sľúbený. Som rovnaká trúba ako Gabrielle, tiež mi všetko trvá jak mŕtvemu s*anie. :-/

  Pridal(a): Bruja, 12. 08. 2011 21:17:00

  Na konci to malo grády, páčilo sa mi Charliego uvažovanie, to ako by bol pre ňu lepší ako mladší chalani, ale aj to prečo nemôžu byť spolu.
  Teším sa na pokračovanie!

  Pridal(a): Petraela, 11. 08. 2011 23:22:03

  Chavelierka

  Lidi já jsem blbec :D Já sem denně lezu hlídám pokračování, abych zjistila, že tu je a já ho přehlídla :D:D
  To zas budou holka sny :D
  Jako co tohle toto na mě to jako? Už by ho měla ta malá Delacourová sbalit nebo budu nucená se o něj postarat sama. Píšeš ho neuvěřitelně přitažlivě :D
  Já chci další další další, jsem závislá závislá závislá :D

  Pridal(a): 90.176.60.97

  Re-e-e-komenty

  Georgianka - z tretej kapitoly mám už skoro štyri strany, dúfam, že to v priebehu týždňa dopíšem. :) Ďakujem za komentík.

  Nadin - tiež som zastávala názor, že muži nemyslia a idú rovno na vec (vlastne si to všeobecne o mužoch myslím), ale odkedy sa pohybujem v spoločnosti kamošov, ktorí majú už často po 30-tke, sú inteligentní a priateľskí, bola som nútená pozmeniť trochu svoje vnímanie mužov. :D Ber to tak, že som ovplyvnená okolím. Potvrdilo sa mi, že existujú aj galantní muži, ktorí DOKÁŽU premýšľať hlavou. :D :D :D

  Pridal(a): Bruja, 10. 08. 2011 21:24:32

  nadin

  To je ale blbec! Je Charlie naozaj muž? Lebo tí zvyčajne nemyslia, iba idú na vec!!!
  On moc premýšľa...
  Ale inak som sa zas pobavila - ten ich rozhovor "Čo by keby" bol skvostný!
  Ďakujem za ďalšiu kapitolku a teším sa na novú :D:D:D

  Pridal(a): 178.41.1.18

  oh!!

  ja chcem viac, ja chcem viac, ja chcem viac!!

  Pridal(a): Georgiana, 08. 08. 2011 22:56:01
 
V prípade problémov, otázok, či námetov, neváhajte navštíviť naše fórum.
Copyright © Fantasy-Svet.net, Source code © Whitewash
Designed by Free CSS templates