Fantázia Fikcia f-shop Fórum Fantázia Fórum Fikcia Faun
Fikcia(úvod)   Fantázia   Faun   Fórum  

HLAVNÉ MENU

Oznamy a novinky
Najnovšie poviedky a kapitoly
Najnovšie interaktívne poviedky
Zoznam poviedok
Zoznam interaktívnych poviedok
Vyhľadávanie
Autori
Kontakty
Otázky a odpovede

Prihlásenie

login
heslo

Poviedka

Gabriellino tajomstvo

3. kapitola - Prezradené

Krátky popis:
Gabrielle Delacourová má tajomstvo, o ktorom nevie žiadna ďalšia živá duša, ani tá, ktorej sa týka. Prekoná Gabrielle zbytočnú hrdosť a zabojuje za to, čo naozaj chce?


Nadväzuje na existujúcu jednorázovku, z hľadiska deja odporúčam prečítať najprv tú. :-)

Typ: Viackapitolová
Autor: Bruja
Dátum a čas pridania: 12. 08. 2011 22:40:35
Veková hranica: 12+
Dokončená: nie
Počet prezretí: 1797
Tagy: FanFiction, Harry Potter, Budúcnosť / po sérii, slovenčina, romantika


Hodnotenie užívateľov: 0% / Hlasovalo: 0
Hodnotiť poviedky môžu len prihlásení užívatelia.

Kapitoly tejto série  Gabrielle nemohla prestať myslieť na ich rozhovor. Jej ženské inštinkty, posilnené vílím dedičstvom, boli v pozore. V Charlieho prístupe sa čosi skrývalo a nedávalo jej to pokoj.
  Prečo ten zvláštny výraz?, premýšľala.
  Všetci Weasleyovci boli veselí a priateľskí ľudia; očakávala, že reakciou na otázku Čo by si robil, ak by som bola do teba zaľúbená? bude pobavený smiech a nejaká vtipná poznámka v bratskom duchu.
  Ibaže to sa nestalo. Jej otázka jednoznačne vyviedla Charlieho z miery. Snažila sa pochopiť, čo sa naozaj skrývalo za výrazom jeho tváre. Nebolo to prekvapenie v tom zmysle, že prečo-sa-ma-preboha-pýtaš-také-hlúposti-haha, ale skôr nepríjemný šok, ktorý mohol mať dve vysvetlenia: buď je pre Charlieho predstava zamilovanej Gabrielle taká neprijateľná, priam nechutná, alebo...
  Alebo je naopak nanajvýš želaná, doplnila v duchu.
  Po zvyšok ich rozhovoru pôsobil Charlie veľmi neisto a zmätene, čo sa nezhodovalo s jeho zvyčajným sebavedomým vystupovaním. Vlastne sa tváril ako človek, ktorému tá najnepovolanejšia osoba oznámi, že pozná jeho malé temné tajomstvo.
  Bolo by možné, aby Charlieho priťahovala? Čo ak na ňu potajomky myslel? Čo ak jej pokusy získať jeho pozornosť neboli zbytočné?
  Fantazíruješ, napomenula sa. Prestaň si už konečne namýšľať, že každý tvor mužského pohlavia musí byť z teba hotový.
  Pochybnosti a nádej však zostávali. Aké úžasné by to bolo, ak by mal o ňu záujem! Nová hádanka ju zamestnala natoľko, že na Charlieho frajerku celkom zabudla. Aj spomienka na slzy bola bledá a vzdialená. Vracala sa jej chuť bojovať.
  Počula, ako Charlie o poschodie vyššie zatresol dvere, a to jej nespokojnosť ešte posilnilo. Čo sa deje? Prečo sa Weasley správal tak nepredvídateľne?
  Motala sa po dome celý večer dúfajúc, že ho zahliadne, no Charlie nevyšiel z izby a celý ďalší deň strávil v Londýne. Večer sa minuli, pretože Fleur zobrala sestru a Molly do mesta na babský večer. Keď sa vrátili, Charlie nebol doma.
  Gabrielle sa nechcelo spať a už vôbec nie potiť sa v posteli, keďže nočné teploty boli stále vysoké. Aby aspoň na chvíľu zabudla na ryšavého čarodejníka, začítala sa do dobrodružnej knihy. Čas plynul a hodiny ukazovali pol tretej, keď ju z čítania vytrhol tlmený hlas Molly Weasleyovej.
  „Charlie, si to ty?“
  Gabrielle sa rozbúchalo srdce. Zdalo sa jej, že počuje jeho hlas, no nerozoznala slová. Nečujne pootvorila dvere a naťahovala uši. V dome vládlo ticho. Po špičkách podišla k zábradliu, naklonila sa a žmúrila do tmy. Za pár sekúnd sa ozvali kroky. Charlie si vymenil pár tichých slov s mamou a potom zamieril do svojej izby. Gabrielle búšila krv v spánkoch. Charlieho izba bola o poschodie vyššie, takže musel prejsť okolo nej.
  Čarodejník sa zjavil na schodoch. Prútikom si svietil pod nohy. Keď zodvihol hlavu, jeho pohľad sa stretol s Gabrielliným. Oči sa mu rozšírili.
  „Gabrielle,“ vydýchol, „ešte nespíš?“
  Pomaly pokrútila hlavou. „Čítala som.“
  Nerozhodne zastal na schodoch. „Hm. Vlastne v tomto teple sa aj tak nedá spať.“
  „Jedine vo vani naplnenej studenou vodou,“ usmiala sa.
  Kútiky úst mu poskočili. „Alebo na hojdačke.“
  Charlie náhlivo prešiel okolo nej.
  „Dobrú noc,“ zamrmlal a vybehol na vyššie poschodie.
  Gabrielle za ním nespokojne hľadela.
  To je všetko? Dobrú noc a nič viac? Dočerta! Charlie Weasley, už ma to naozaj prestáva baviť!
  Chvíľu ešte postávala na chodbe, no napokon sa vrátila do izby. Zdalo sa jej, že počuje z vyššieho poschodia kroky, a čoskoro sa pridal aj zvuk tečúcej vody. Hodila sa na posteľ, naťahujúc uši. Nepredpokladala, že by sa Charlie začal o nej rozprávať so svojím zrkadlovým odrazom, ale pri zvukoch z kúpeľne mala aspoň pocit, že je k nemu o kúsoček bližšie.
  Začína jej preskakovať, o tom niet pochýb. V posledných dňoch akoby to ani nebola ona; akoby ju vymenili za inú Gabrielle Delacourovú, ktorá dokázala plakať, strápňovať sa a načúvať za dverami ako nejaká chuderka z otrasného ženského románu.
  Ako hlboko sa dá klesnúť za taký krátky čas, pomyslela si ironicky.
  Zvuky sprchy čoskoro utíchli. Gabrielle začula zvláštny buchot a následne tlmené zakliatie. Automaticky zodvihla oči k stropu. Charlie vyšiel z kúpeľne, zatresol za sebou dvere a dom sa ponoril do ticha.
  Hm. Dobrú noc aj tebe, vyslala k nemu sarkastickú odpoveď.
  Ako to má, pri Merlinovi, vyriešiť? Už tak neskutočne dlho prešľapovala na jednom mieste!
  Rozhovor s Charliem jej ani trochu nepomohol, ale možno by sa našiel niekto iný, kto by jej poradil. Začala rozoberať svoje možnosti. Najčastejšie chodievala za Molly Weasleyovou, ale Gabrielle si nevedela predstaviť, že by sa jej pýtala na to, ako zbaliť staršieho muža, ktorý je už navyše zadaný. Jej kamarátky neprichádzali do úvahy, pretože nemali dostatočné skúsenosti a mnohé ani dostatočné pochopenie. Posledné, čo potrebovala, bolo, aby sa o nej začali šíriť hlúpe klebety. Za vlastnou matkou ísť nemohla – to by bolo najhoršie rozhodnutie zo všetkých. Pani Delacourová by sa pokúsila vytĺcť jej z hlavy akékoľvek myšlienky na starších príťažlivých čarodejníkov. Zostávala už len Fleur a ostatné Weasleyovie ženy.
  Gabrielle, unavene klipkajúc očami, sa rozhodla, že sa porozpráva so sestrou. A ako ďalšie v poradí si nechala Hermionu a Ginny. Ich pohľad na vec by mohol priniesť nové riešenia.
  Fleur a Bill si vyzdvihli svoje deti, ktoré prázdninovali u Weasleyovcov, a vrátili sa späť do Lastúrového domčeka. Nedočkavá Gabrielle sa hneď po raňajkách odmiestnila dúfajúc, že si ukradne súkromnú chvíľku so sestrou.
  Fleur si okamžite všimla, že sestra sa chce porozprávať, preto zverila deti do opatery Billovi a vzala Gabrielle na pláž.
  „Chcem sa s tebou poradiť,“ priznala Gabrielle, akonáhle zostali weasleyovské uši mimo dosah.
  „Viem. Prečo inak by si prišla, keď sme sa videli pred niekoľkými hodinami?“
  Gabrielle odfrkla. „To som taká čitateľná?“
  Odpoveďou jej bol láskavý úsmev. „Ani nie. Ak raz budeš mať vlastné deti, jedného dňa si uvedomíš, že oveľa citlivejšie vnímaš potreby ostatných blízkych ľudí. Okrem toho, kto ťa pozná lepšie ako ja?“ Fleur zvedavo pozorovala sestru. „Tak čo sa deje?“
  Gabrielle jej opísala svoje peripetie s Charliem, dávala si však pozor na to, aby nespomenula jeho meno ani nič, čo by ho mohlo prezradiť. Fleur si to, samozrejme, všimla.
  „Hm, dobre. Takže je tu o niečo starší sympatický čarodejník, ktorý už ale má priateľku. Poznám ho?“
  Gabrielle zaklamala s kamennou tvárou. „Nie. Veľmi by ma prekvapilo, ak by si sa s ním niekedy stretla. Aj keby som ti prezradila jeho meno, nič by ti to nehovorilo.“
  „Fajn.“
  Posadili sa do vyhriateho piesku a nechali vlny, aby im obmývali nohy.
  „Premýšľala si nad tým, že by si sa s ním otvorene porozprávala?“
  „Myslíš tým, že by som mu povedala, že mám oňho záujem?“
  „Presne tak.“
  Gabrielle sklonila hlavu. „Jasné, že mi to napadlo. A nie raz. Ale čo ak to celé iba pokazím?“
  „Ako by si to, prosím ťa, mohla pokaziť?“
  Neodpovedala.
  „Tým, že mu otvorene povieš, čo cítiš, uľahčíš sebe samej. Nebudeš sa musieť viac zaoberať tým, či máš u neho šancu, či v jeho úsmeve alebo geste nebol skrytý tajný odkaz výhradne pre teba... Uvidíš, bude sa ti žiť oveľa jednoduchšie.“
  „Čo ak ho od seba odoženiem?“
  Fleur mykla plecom. „Ak by on nemal o vzťah s tebou záujem, nebolo by to nakoniec lepšie? Nevídala by si sa s ním a rýchlejšie by si sa z toho dostala. Nepomohlo by ti, ak by ste sa stretávali aj naďalej. Skôr by si mala dúfať, že ak má rozum, preruší s tebou kontakt.“
  „To znie tak strašne... definitívne.“
  „Bohužiaľ, niekedy je to najlepšie riešenie. Hádam len neveríš tomu, že už po ňom žiadny krásavec nepríde?“
  Gabrielle sa zasmiala. „Ešte to tak! Verím v existenciu mnohých pekných chlapov,“ uškrnula sa. „Len ich teraz všetkých porovnávam s ním.“
  „To je pochopiteľné. Moja rada zostáva rovnaká: porozprávaj sa s ním. Som si istá, že sa ti uľaví, nech už to dopadne hocijako.“
  Viac sa už k téme nevrátili. Gabrielle sa začala vypytovať na Fleurine deti a predtým, ako odišla, sa musela povinne zúčastniť veľkej športovej súťaže pozostávajúcej z naháňačky, slepej baby a stavania pieskových hradov. K Weasleyovcom sa vrátila rozhodnutá počúvnuť sestrinu radu. Bolo načase, aby vyložila všetky karty na stôl. A nech sa Charlie rozhodne, akým smerom bude ich vzťah pokračovať.

  ***


  Charlie konal podobne ako Gabrielle – tiež hľadal radu, hoci v jeho prípade išlo aj o to, aby sa mohol vyrozprávať. Necítil sa bezmocný, ale skôr zmätený. Potreboval názor iného človeka, aby pochopil Gabrielle. A potom sa bude môcť rozhodnúť, akým spôsobom svoj otravný problém vyrieši raz a navždy.
  Charlieho spriaznenou dušou mohla byť jediná osoba, ktorá vedela o jeho vášni ku Gabrielle – Hermiona. Pred ňou nemusel nič tajiť, mohol rozprávať otvorene a aj ona mohla situáciu posúdiť lepšie.
  Dohodol si s ňou stretnutie tri dni po inkriminovanom rozhovore s mladou Delacourovou.
  „Prepáč, že meškám,“ ospravedlňovala sa Hermiona. „Ako vždy sa všetko musí kaziť vtedy, keď sa niekam ponáhľam.“
  Charlie sa uškrnul. „To poznám. Nič sa nedeje, stihol som si aspoň prečítať noviny.“
  Hermiona nadvihla obočie. „Odkedy čítaš Celebrity?“
  „Výnimočný prípad. Nenašiel som nič lepšie. Ale pri zakladaní ohňa ťa nesklamú.“
  Vymenili si široké úsmevy. Pri ich stole sa zjavila tmavovlasá dievčina.
  „Čo vám prinesiem?“
  „Silnú kávu,“ poprosila Hermiona. „A k tomu jablkový koláč.“
  „Pre mňa ešte jedno pivo.“
  „Tak čo, prejdeme rovno k veci?“ spýtala sa Hermiona, keď dievča odbehlo.
  Mykol plecom. „Nemám nič proti. Aspoň to budem mať rýchlejšie z krku.“
  „Dobre. O čo ide?“
  Charlie prižmúril oči. „O Gabrielle.“
  Chvíľu nič nehovorila, len ho pozorovala prenikavým pohľadom.
  „Ešte stále ťa to drží?“ spýtala sa napokon.
  Frustrovane vydýchol. „Nie, zase ma to chytilo. Všetko bolo v pohode, už som bol presvedčený o tom, že ma to prešlo. Ibaže slečna Dokonalá musí klásť veľmi podivné otázky!“
  „A predpokladám, že práve kvôli tým podivným otázkam sme teraz tu.“
  „Správne.“ Charlie zabubnoval prstami po stole. „Čo to znamená, ak sa žena spýta takúto otázku: čo by si robil, ak by som bola napríklad ja do teba zaľúbená?“
  Hermiona nadvihla obočie. „To sa spýtala?“
  Prikývol. „Vy ženy sa nepýtate na podobné veci len tak. Všetko, čo robíte, má špeciálny význam.“
  „Hm, možno. Sú medzi nami aj svetlé výnimky, ktoré sa pýtajú z čírej zvedavosti a nič tým nesledujú.“
  „Jasné. A Gabrielle je jedna z nich.“
  Usmiala sa pri jeho sarkastickom tóne. „No, ona mi ako výnimka veľmi nepripadá. Ako ste sa dopracovali k tej otázke?“
  Charlie jej opísal celý priebeh konverzácie.
  „Zvláštne,“ zareagovala Hermiona.
  Čarodejník si odpil z piva, ktoré mu pred chvíľou priniesla mladá servírka.
  „Vysvetli,“ vyzval ju.
  „Snažím sa pochopiť, prečo by sa ťa niečo také pýtala. Prečo by chcela poznať práve tvoju reakciu?“
  „Otázka za milión.“
  „Určite by sa to nepýtala, ak by taký typ náklonnosti považovala za neprijateľný.“
  Charlie rozhodil rukami. „Presne k tomu som sa dopracoval aj ja.“
  „Potom by to ale znamenalo, že je do teba zaľúbená?“
  Sledoval ju, ako sa zamyslene mračí do šálky s kávou. „Zmysel by to dávalo...“
  Zvyšok stretnutia rozoberali Gabrielle a jej správanie. Charlie sa vracal domov s hlavou plnou informácií, až mal pocit, že mu musí čoskoro prasknúť ako balón. Kým však prišiel k domu svojich rodičov, podarilo sa mu vyvetrať si hlavu a upokojiť sa. Náladu mu zlepšila aj sova, ktorá priniesla list od jeho kolegu z Rumunska. Niekoľkí čarodejníci sa rozhodli, že si spravia výlet po rumunských Karpatoch.
  Niekoľko dní v prírode, dohoda o obmedzení mágie na minimum, pivo a dobrá partia – presne to Charlie potreboval. Povinne si vypne hlavu a bude si užívať turistiku. Na Gabrielle môže myslieť aj potom, keď zábava skončí.
  Spokojný s takým rozhodnutím poslal sovu späť s kladnou odpoveďou. Popiskujúc si veselú letnú melódiu sa pustil do balenia vecí.

  ***


  Gabrielle pomaly kráčala hore schodmi. Práve sa vrátila z Lastúrového domčeka a premýšľala nad tým, ako by mohla zastihnúť Charlieho samého. Bola celkom bojovo naladená; Fleur mala v mnohých veciach pravdu a priznanie by jej možno konečne pomohlo zvládnuť citový zmätok.
  Čo mohla stratiť? Charlieho? To ťažko, pretože nikdy nebol jej. Keď sa na celú vec pozrela z iného uhla, vlastne si mohla len polepšiť. Ak by vysvitlo, že Charlie o ňu nemá záujem, v skutočnosti by sa nič nezmenilo. Naďalej by ho potajomky hltala pohľadom a snívala by o jeho objatiach. Charlieho odmietnutie by jej však pomohlo vymotať sa z celého pobláznenia.
  A ak by predsa len vysvitlo, že sa čarodejník vzťahu nebráni...
  Povzdychla si. Potom by bolo všetko perfektné.
  Začula za sebou náhlivé kroky. Obrátila sa a pritisla sa k zábradliu, aby uvoľnila pani Weasleyovej cestu.
  „Mama, nevidela si moje belasé turistické ponožky? Pred odchodom do Kanady som ich priniesol domov spolu so špinavým prádlom,“ ozval sa zhora Charlieho hlas.
  „Zlatko, máš ich medzi hrubými zimnými ponožkami,“ zavolala späť. „Na tie belasé si pamätám. Trvalo mi týždeň, kým som ich poriadne vyčistila a obnovila na nich všetky zaklínadlá,“ usmiala sa na Gabrielle. „Predstav si, že si ich také špinavé chcel vziať do Kanady. Chlapi,“ prevrátila očami.
  Gabriellin pohľad skĺzol ku kope oblečenia, ktoré Molly niesla v náručí.
  Charlieho čisté voňavé tričká, zapriadla v duchu.
  Molly prešla okolo nej. „Nezabudni si zabaliť aj tú veľkú zelenú deku – je odložená v skrini na povale,“ zakričala.
  Gabrielle za ňou vyplašene pozrela. Znelo to, akoby Charlie odchádzal preč.
  Do Rumunska sa mal predsa vrátiť až o týždeň, pripomenula si jeho slová. Prečo odchádza už teraz?
  Zavrela sa v izbe a oprela sa chrbtom o dvere. Jej bojová nálada zmizla bleskovou rýchlosťou.
  Merlin, čo ak sa s ním nestihnem porozprávať?! Kedy sa zase stretneme?!
  Nemala chuť zožierať sa myšlienkami na neho ďalšie dva mesiace.
  Ak odchádza zajtra ráno, tak by som ešte mohla niečo vymyslieť. A možno odíde až poobede. Alebo večer...
  Gabrielle si povedala, že základom je zistiť presné údaje. Zhlboka sa nadýchla a odhodlane vystúpila po schodoch na vyššie poschodie, k Charlieho izbe. Dvere mal dokorán otvorené. Nenápadne nakukla dnu.
  Prvé, čo zbadala, bol Charlieho veľký batoh opretý o posteľ, na ktorej sa nachádzalo Charlieho oblečenie a kopa čistých ponožiek. Vedľa batoha stáli pekne vedľa seba dva páry topánok – jedny obyčajné tenisky a jedny špeciálne pracovné topánky z dračej kože. Čarodejník v izbe nebol.
  Gabrielle sa zamračila. Vzhľad izby hovoril jasne: jej majiteľ sa pripravoval na odchod.
  Pohľadom blúdila po Charlieho veciach. Keď sa jeho hlas nečakane ozval za jej chrbtom, takmer vyskočila od ľaku z kože.
  „Ahoj.“
  „Merlin! Nemohol by si viacej dupať? Skoro ma porazilo!“
  Ospravedlňujúco sa usmial. „Prepáč, zvyk. Potrebuješ niečo?“
  Gabrielle preglgla. Povedať mu áno, teba by asi nebolo najšťastnejšie riešenie. Potrebovala viacej času na premyslenie postupu a prípravu. Čo si vlastne myslela, keď sa rozhodla ísť za ním? Len tak, bez starostlivo zostaveného plánu? Bez istoty, že ak si začne vylievať srdce, tak sa Molly ani nikto ďalší nezjaví vo dverách?
  Spýtavo nadvihol obočie.
  „N-nie, ja len... iba sa poflakujem po dome a premýšľam nad tým, čo budem dnes večer robiť.“
  No výborne. To si zaslúži cenu za najoriginálnejšiu odpoveď roka. Trúba!
  Charliemu poskočili kútiky úst. „Hm, zaujímavé. Veľa šťastia pri hľadaní vhodnej aktivity.“
  Gabrielle sa v duchu nakopla. Správala sa ako blbá pubertiačka.
  „Odchádzaš?“ spýtala sa ho nervózne, keď si začal baliť ponožky.
  „Hej. Kamoši ma zavolali na jednu trekingovú akciu. Pred návratom do práce sa aspoň trochu zregenerujem v horách.“
  „Kam idete?“
  „Máme v pláne pochodiť časť rumunských Karpát.“
  Gabrielle zamrazilo. „A nie sú tam upíri?“
  Zasmial sa. „Sú. No nie je ich o nič viac ako v Škótsku alebo v inej krajine.“
  Vôbec ju to neupokojilo. Jej nervom úplne stačilo, že Charlie pracoval s drakmi. Teraz ešte aby sa bála toho, že ho počas dovolenky vysaje nejaký krvilačný upír.
  Oprela sa dlaňou o zárubňu. „Aké je Rumunsko?“ spýtala sa.
  „Krásne, ak nedáš iba na prvý dojem. Ľudia tam majú ťažký život a niekedy môžu cudzincovi pripadať trochu nepriateľskí. Ak ťa ale prijmú medzi seba, zistíš, že je to úžasný, hrdý a silný národ. A rumunská príroda je jedinečná. Nechodí tam priveľa čarodejníkov ani muklov, takže je tam mnoho nedotknutých čarovných miest.“
  Gabrielle sa zamyslela. Prečo jej to nenapadlo skôr? Uvažovala nad tým, ako sa porozprávať s Charliem v súkromí a znervózňovala ju prítomnosť pani Weasleyovej. Pritom riešenie bolo také jednoduché. Stačilo ísť za Charliem do Rumunska, ďaleko od pozorných očí a uší.
  Srdce jej začalo šialene skákať. Teraz alebo nikdy, povedala si.
  „Charlie?“
  „Hm?“
  „Mohla by som... niekedy... prísť za tebou a pozrieť si kúsok Rumunska?“
  Zodvihol hlavu a pozrel sa na ňu s doširoka otvorenými očami. „Ty chceš vidieť Rumunsko?“
  Zrak jej zoskočil z jeho tváre na podlahu.
  Hej. S tebou by som si pozrela hocičo. Aj Merlinov zadok!
  Mykla plecom. „Už som párkrát počula, že východná Európa je veľmi pekná. Chcela by som tam ísť. A prečo nezačať v krajine, kde už niekoho poznám?“
  Charlie si poškrabal bradu. „No... to, hm, nie je zlý nápad. Cestovanie je super.“
  „Takže by som mohla prísť? Ak by si mal niekedy trochu voľna a chcelo by sa ti robiť sprievodcu jednej rozmaznanej Francúzke?“
  „Ehm, môžeme sa dohodnúť... Povedala by si mi, čo chceš vidieť a spravil by som nejaký plán. A tiež závisí od veľkosti skupiny a... musím si overiť, koľko mám voľných dní a či sa vôbec môžem zúčastniť niečoho takého...“
  Gabrielle zažiarili oči. „To by bolo skvelé! Pošleš mi sovu, keď si to overíš?“
  „Okej.“
  „No... hm, dobre, vďaka, tak ťa nechám baliť.“
  Kým stihol Charlie akokoľvek zareagovať, čarodejnica sa zvrtla na päte a odpochodovala do svojej izby.
  Výborne, Gabrielle, gratulovala si v duchu. Konečne sa začína niečo diať! Už len zabezpečiť, aby to čo najskôr vyšlo! A potom spracovať Charlieho, aby bol v rozhodujúcej chvíli v správnej nálade. Bol by v tom samotný čert, ak by odolal víliemu čaru!

  « Predošlá kapitola
  (Nečakané)
  Nasledujúca kapitola »
  (Zdržané)


  Vytlačiť poviedku:  Funkcia je dostupná len pre registrovaných užívateľov.  Komentáre

  Meno: 3.236.138.35
  Nadpis:
  Text:
  Autorizácia:
  Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.
   

  TimothyMr

  Oh my goodness! an amazing article dude. Thank you Nonetheless I am experiencing situation with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting identical rss drawback? Anyone who is aware of kindly respond. Thnkx http://hellowh983mm.com

  Pridal(a): 46.161.9.69

  Get A Loan

  personal loans <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> loans personal <a href=http://personalloans.store>loans personal</a>

  Pridal(a): 46.161.9.61

  Hm, to by bolo veru zaujímavé, opísať Merlinov ľavý aj pravý sedací sval. :-D :-D :-D Páni, to by bola poviedka! Chápeš, to musí byť výkon opísať to LYRICKY, umelecky, čitateľne, nezahanbujúco... Normálne že "challenge." :-D Ale nechcela si radšej Charlieho? Kdesi v komente ku 4. kapitole? :-D
  Ďakujem, Zanzanka, za komentík! Som rada, že sa ti to páči.

  Pridal(a): Bruja, 27. 08. 2011 04:24:04

  Preco je Bruja bosorka najvacsia - pokracovanie

  Pretoze si musite zobrat notebook aj na WC. Pretoze sa zamilujete do Charlieho prirodzenosti. Do Gabkinho mileho a mozno aj vtipneho trapenia "iba sa poflakujem po dome a premýšľam nad tým, čo budem dnes večer robiť." :D:D "S tebou by som si pozrela hocičo. Aj Merlinov zadok!" Ja si od teba precitam hocico Brujitka. Opis mi ten Merlinov zadok prosim. S nehynucou uctou - Zanzana

  Pridal(a): Zanzana, 26. 08. 2011 01:03:56

  Odpovede. :-)

  Pre najrýchlejšiu "komentátorku": Georgianka, ďakujem za ďalší komentík. Názov kapitoly som zvolila naschvál - vlastne obaja svoje tajomstvo vyzradili, ale tej nesprávnej osobe. :-D No a či si ho prezradia aj sebe navzájom, to sa asi čoskoro dozviete. A idem poslať ďalšiu kapitolu. B-)

  Nadin: Celé to takto naťahujem schválne, občas ma totiž dosť frustruje, ako sa ľudia takto obiehajú týždne a neodvážia sa narovinu sa porozprávať. :-D A priznám sa, že sa pri písaní neskutočne bavím! Fakt sa mi to dobre píše, veď aj včera som za jeden večer napísala v podstate celú kapitolu a ak by už nebolo veľa hodín, ešte by som pokračovala. A na tvoju otázku, či príde do Rumunska - odpoveď je v štvrtej kapitole. :-) ďakujem za prečítanie a koment.

  Chavelierka: Fíha, aký dlhý koment. Ďakujem. Inak s tou Hermionou mi to tiež napadlo, vyriešilo by sa tým veľa vecí, ale ako som pokračovala v písaní, začali sa rysovať úplne iné veci. Aj o kamošoch som už premýšľala, je to jedna z možností, ktorá by sa mohla zjaviť, no ale uvidíme, čo nakoniec naťukám. :-)

  Pridal(a): Bruja, 22. 08. 2011 16:25:54

  Perfektní

  Přijela jsem po dovolené a první uvítací věta: "Bruja dala pokračování." :D Nadin ví, jak mě potěšit. Díky patří samozřejmě i samotné Bruje :D
  Ženská intuice, to je věc. Lepší než radar :D
  Já čekala, že půjde za Hermionou, by byla legrace, kdyby zrovna jí zasvěcené vykládala, jak je zamilovaná do Charlieho :D:D:D
  Joj on i náš zrzounek má pěkně zamotanou hlavu. Mohl by si zahrát na chlapa, pochlapit si a trochu se do toho obout - aby Gabrielle věděla na čem je :D
  Já si představila jak se Gabrielle ptá Molly jak sbalit Charlieho :D:D:D:D Molly by asi sbírali s podlahy :D:D:D
  Zdrhá zbabělec!
  Tyhle inteligentní odpovědi znám, ale je na tom líp ja já :D Já se dostanou většinou na ehm aha jo ... :D:D
  Hezky ho dostala kam potřebovala.
  Doufám, že ji vezme sebou na výpravu, kde ji budou obletovat jeho kamarádi, aby si chlapec hezky zažárlil :D:D:D
  Bruja, klaním se tvému umění a těším se cos jim přichystala dál ;)

  Pridal(a): Chavelierka, 16. 08. 2011 05:40:26

  nadin

  Gabrielle je trúba... Pekne si ju! :D
  Zas len chodia okolo seba, získavajú priateľské rady, ktoré sú ale celkom nanič, keď sa nerealizujú...
  Príde za ním do Rumunska???? Tak príde??? Pozve ju vôbec???
  Nech je pozve...
  Vďaka za ďalšiu kapitolku :D

  Pridal(a): 178.41.1.18

  podľa

  názvu kapitoly som si robila nádeje na romantické vyznania lásky:D ale tak vôbec mi neprekáža, že žiadne neprišli.. takto je to zaujímavejšie, keď sa stále naťahujú a nič neprezrádzajú:) neviem, či máš v pláne dať ich aj dokopy, ale mám isté obavy, že by sa to tým mohlo pokaziť.. no ale zas ty si majster spisovateľ, takže je to na tebe;) a myslím si, že nech už to dopadne akokoľvek, budem tvoj štýl zbožňovať i naďalej!!:)
  a vety "S tebou by som si pozrela hocičo. Aj Merlinov zadok!" sú fakt perfektné:D

  Pridal(a): Georgiana, 12. 08. 2011 23:45:02
 
V prípade problémov, otázok, či námetov, neváhajte navštíviť naše fórum.
Copyright © Fantasy-Svet.net, Source code © Whitewash
Designed by Free CSS templates