Fantázia Fikcia f-shop Fórum Fantázia Fórum Fikcia Faun
Fikcia(úvod)   Fantázia   Faun   Fórum  

HLAVNÉ MENU

Oznamy a novinky
Najnovšie poviedky a kapitoly
Najnovšie interaktívne poviedky
Zoznam poviedok
Zoznam interaktívnych poviedok
Vyhľadávanie
Autori
Kontakty
Otázky a odpovede

Prihlásenie

login
heslo

Dumky Podvečerné 2015 s Fantasy svetom

Začiatkom augusta sme vás informovali o tom, že sme sa zapojili (aj organizačne) do jednej z najväčších literárnych súťaží pre začínajúcich autorov na území Slovenskej republiky.

Dumky Podvečerné iba nedávno odštartovali svoj IV. ročník a ak chcete byť aj vy súčasťou tohto milého projektu, stačí, ak budete pravidelne sledovať nielen Fikciu, ale aj naše Fórum, kde môžete nájsť súťažné práce čakajúce na vaše ohodnotenie.

Hodnotiť, slovne alebo pomocou bodov, sa vyplatí, pretože pre jedného z vás máme pripravené milé malé prekvapenie. Literárna súťaž Dumky Podvečerné 2015 prebieha online formou a potrvá až do 31. januára 2015 do polnoci.

ciara

O výber najlepších prác sa postará odborná porota v zložení: Tomáš Dostál, Zuzana Guričanová, Lukáš Herma, Maja Holecyová, Katarína Hutníková, Veronika Inglotová, Jano Janek, Simona Klučiarová, Dana Mačudová, Petra Slováková a Marek Zákopčan.

Výsledky IV. ročníka amatérskej literárnej súťaže „Dumky Podvečerné 2015“ budú oficiálne známe v marci. Slávnostné odovzdávanie cien, ktoré do literárnej súťaže venujú organizátori súťaže a ich partneri, a interaktívny literárny workshop budú prebiehať na VIII. ročníku medzinárodného multikultúrneho festivalu AnimeSHOW 2015 v Bratislave.

Pridal(a) Yaonee, 29.08. 2014 o 18:16:02

Bookmark and Share
 
V prípade problémov, otázok, či námetov, neváhajte navštíviť naše fórum.
Copyright © Fantasy-Svet.net, Source code © Whitewash
Designed by Free CSS templates